Performans Pazarlama

performans pazarlama

Performans Pazarlaması

Performans Pazarlamasında; arama motoru, sosyal medya, native(doğal) ve programatik reklamları hedefleriniz doğrultusunda doğru ve planlı şekilde kurgulayıp, bütçenizi en verimli şekilde kullanarak dönüşüm oranınızı arttırıyoruz. Başarınızı başarımız olarak gördüğümüz için tüm reklam verilerinizi tek tek analiz ederek doğru stratejiyle ilerlemenizi sağlıyoruz.

Etkili Performans Pazarlama ile hedeflerinize ulaşabilmeniz için neler yapabileceğimizi aşağıdaki iletişim formunu doldurarak veya 02129091859 numaralı iletişim hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

  Performans Pazarlaması (Performance Marketing) Nedir?

  Performans pazarlaması şirket amaçlarınız doğrultusunda elde etmek istediğiniz; satış, üyelik kaydı, uygulama indirme, lead toplama(Başvuru Formu), telefonla satış yapıyorsanız gelen çağrı sayınızı arttırma gibi dönüşüm odaklı veriye dayalı reklam ve pazarlama yöntemidir.

  Performans pazarlamanın en avantajlı yönü ölçümlenebilir olmasıdır. Belirlenen bütçenin verimli, doğru ve planlı kullanılmasını sağlamasının yanında; elde edilen veriler doğrultusunda yeni stratejiler ve hipotezler geliştirmenizi sağlar.

  Performans Pazarlama’nın Faydaları Nelerdir?

  • Veriye dayalı olduğu için bütçenizin maksimum verimlilikte kullanılmasını sağlar.

  • Özelleştirilebilir olması şirketinizin başarısını sağlar.

  • Optimize edilebilir olduğu için sizi gereksiz harcamalardan kurtarır.

  • Raporlanabilir olduğundan dolayı yaptığınız harcama karşılığında elde ettiğiniz dönüşümü görebilir ve bütçenizi optimize edebilirsiniz.

  • Planlı ve stratejik hedefler belirlemenizi sağlar.

  • Kullanıcı merkezli olduğu için hedef kitlenize doğru zamanda, doğru yerde, doğru reklam yöntemiyle ulaşmanızı sağlar.

  Performans Pazarlama’da Reklam Çeşitleri Nelerdir?

  Performans pazarlama sayesinde en doğru reklam yöntemleriyle hedef kitlenize ulaşmanız ve dönüşüm elde etmeniz çok kolaydır.

  Başta Arama Motoru Reklamları (Google, Yandex Reklamları) olmak üzere; Sosyal Medya Reklamları (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn Reklamları), Doğal (Native) Reklamlar ve Programatik Reklamlar ile kısa sürede şirket hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.