Dijital Pr

Dijital PR

Dijital PR

Dijital PR hizmetimizde şirketinizin influencer (fenomen) pazarlama, viral pazarlama, WOM pazarlama için stratejik planını yaparak markanızın dijital mecralarda kurumsal ve sizin kişisel imaj yönetimini sağlayıp bilinirliliğinizi arttırıyoruz. Şirketinizin hedef kitleniz ile daha güçlü bir bağlantı kurmasını, online itibarınızın güçlenmesini, geleneksel PR yöntemlerinin yenilikçi teknoloji ile birleşmesini sağlıyoruz.

Etkili Dijital PR ile hedeflerinize ulaşabilmeniz için neler yapabileceğimizi aşağıdaki iletişim formunu doldurarak veya 05414003077 numaralı iletişim hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

  Dijital PR

  Dijital PR Nedir?

  Dijital PR şirketinizin dijital iletişim kanallarını kullanarak markası hakkında online olarak hedef kitlesine yönelik çalışma yapmasıdır. Markanızın dijital alanda imajını ve izlenimini yöneten bir iletişim çalışmasıdır.

  Dijital PR’ın Faydaları Nelerdir?

  •Şirketiniz ile hedef kitleniz arasında bir sinerji oluşturur.

  •Şirketinizin ve markanızın imajını pekiştirirsiniz.

  •Olumlu ve olumsuz yorumları kontrol edebilir ve yönlendirebilirsiniz.

  •Rakiplerinizin stratejilerini takip edebilirsiniz.

  •Hizmet veya ürünleriniz hakkında fikir paylaşımına açık bir ortam yaratabilirsiniz. Böylelikle yeni fikirler edinebilirsiniz.

  •Online kriz yönetimine katkıda bulunabilirsiniz.

  Dijital PR

  Dijital PR’da Çeşitler Nelerdir?

  Dijital PR ile şirketinize ve markanıza uygun dijital mecralarda hedef kitlenize daha çok alanda erişebilir ve dönüşümlerin sonuçlarını daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Böylelikle aksiyon almanız çok daha hızlı ve etkili bir şekilde olacaktır.
  Başta influencer (fenomen) pazarlama, viral pazarlama, WOMM pazarlama için stratejik bir planlama sayesinde, dijital mecralarda kurumsal ve kişisel imaj yönetimiyle kısa sürede şirket hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.